اطلاعیه ها پشتیبانی
برای این مطلب ویدئویی آپلود نشده
کپی لینک برای انتشار
7trader
نویسنده

7trader

تاریخ

۱۴۰۰/۸/۱۹

بازدید

19,477

تغییرات جدید سایت، ورژن 3.0.0

تغییرات جدید سایت سون تریدر به نسخه 3.0.0

تغییرات جدید سایت سون تریدر به نسخه 3.0.0

  1. تغییر صفحه اصلی سایت : ایجاد لندینگ پیج برای آشنایی بهتر با عملکرد سایت.
  2. اضافه شدن فیلتر به صفحه فیلترهای ویژه : اضافه شدن 10 نوع فیلتر EMA10  در صفحه فیلترهای ویژه که از منو (فیلترهای اختصاصی سایت میتونید وارد این صفحه بشید)
  3. آپدیت صفحه پرتفوی من : در صفحه پرتفوی من اضافه شدن بخش "تابلو پرتفوی من" که تابلوی سهام را نمایش می دهد و هر 10 ثانیه به روز می شود که دیگر نیاز نیست برای چک کردن وارد صفحه هر نماد بشین.
  4. صفحه دیده بان شخصی : ایجاد صفحه دیده بان شخصی که لیست سهام هایی را که نیاز هست بررسی کنید را مشخص میکنید و این لیست به همراه تابلوی هر سهم در صفحه نمایش داده می شود که هر 10 ثانیه به روز می شود تا نیاز نباشید برای دیدن جزییات تابلو هر سهم وارد صفحه سهم مورد نظر بشید.
  5. صفحه لیست تمام خروجی فیلترهای ویژه : ایجاد صفحه "لیست تمام خروجی فیلترهای ویژه" تا لیستی از تمام سهم هایی که تو فیلتر اومدن رو نمایش بده به همراه تعداد نمایش تو فیلتر مثلا یک سهم ممکنه تو یک روز تو 10 تا فیلتر اومده باشه و همینطور مشخص میکنه سهم تو چه فیلتر هایی اومده
  6. صفحه سهامداران : اضافه شدن صفحه سهامداران هر سهم که لیستی از سهامداران درصدی رو نمایش میده به همراه درصد و میزان حجم و تغییرات که با کلیک بر روی هر کدوم میتونید سابقه اون سهامدار رو مشاهده کنید همچنین میتونید لیستی از دیگر سهم های اون سهامدار رو هم مشاهده کنید.
  7. صفحه خریدهای اشخاص حقیقی درصدی : اضافه شدن صفحه خریدهای اشخاص حقیقی که لیستی از اشخاص حقیقی درصدی را نمایش می دهد که روز قبل در سهم مورد نظر خرید داشته اند.
  8. آپدیت صفحه تابلو نماد ها : تغییرات مهمی هم در صفحه تابلو هر سهم اعمال شد و بخش های جدید و مهمی به صفحه تابلو هر سهم اضافه شد.
  9. آپدیت صفحه فیلترنویسی پیشرفته : تغییرات زیاد و اساسی در صفحه فیلترنویسی پیشرفته که فیلترهای حرفه ای میتونید بدون نیاز به کدنویسی بنویسید فقط با تکمیل یک فرم و در کمتر از 1 دقیقه